Zgłoszenie – Design karty

Jak co roku do udziału w plebiscycie Złoty Bankier zaprosimy czytelników Bankier.pl i „Pulsu Biznesu”. Po raz kolejny internauci będą wybierać najlepiej zaprojektowaną kartę płatniczą. Na plastikową kartę spojrzą jak na przedmiot, a nie pakiet usług finansowych. Liczyć się będzie estetyka i forma, trafiająca w gusta odbiorców.

Każdy z banków może zgłosić jedną kartę płatniczą dowolnego typu (debetowa, kredytowa itp.), która spełnia następujące wymagania:

  • była lub jest dostępna w ofercie dla klientów indywidualnych banku w okresie pomiędzy marcem 2023 r. a marcem 2024 r.
  • jest wydawana w fizycznej formie (wykluczamy karty wirtualne, wyłącznie mobilne itp.)
  • nie jest oparta na projekcie generowanym przez użytkownika (tzw. karty z własnym wzorem)

Prosimy o krótki opis (ok. 500 znaków ze spacjami) karty oraz ewentualne dodatkowe informacje o cechach specyficznych karty niewidocznych na zdjęciu. Mogą one dotyczyć technologii wykonania, użytego materiału, grawerunków, wycięć itp. Opis ten zostanie zamieszczony na stronie z głosowaniem i będzie stanowił podpis pod plikami graficznymi – będzie zatem dodatkową informacją dla głosujących.

Na zgłoszenia w tej kategorii czekamy do 29 lutego.

Dane banku

Dane osoby zgłaszającej

Karta płatnicza - najlepszy design

Wymagane jest dodanie pliku.
Wymagane jest dodanie pliku.

Administratorem Pani/a danych osobowych, będzie Bonnier Business (Polska) sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul.... Rozwiń ›

Administratorem Pani/a danych osobowych, będzie Bonnier Business (Polska) sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Kijowskiej 1. Będziemy przetwarzać Pani/a dane osobowe w celu przeprowadzenia Rankingu, a za odrębnie wyrażonymi zgodami – prowadzenia działań marketingowych dotyczących naszych produktów i usług. Dalsze informacje, w tym informacje o Pani/a prawach, znajdują się w Klauzuli Informacyjnej RODO

Dziękujemy za zgłoszenie.

Na adres e-mail podany w formularzu wysłaliśmy potwierdzenie.

Strona główna